1. Õpetaja Taavi Esko juhendamisel saavutas VI-VII klasside poisteansambel Harjumaa vokaalansamblite konkursil II-III koha.
2. Kool on avaldanud kuulutused klassiõpetajate leidmiseks. Ühe klassiõpetaja võtame tööle 6. jaanuarist 2014 ja kaks klassiõpetajat (ühe neist põhikohaga õpetaja asendajaks laspsehoolduspuhkuse ajaks) 27. augustist 2014.
3. Aula lava eesriide tehnika paigaldamine algab sel nädalal.
4. Gümnaasiumi õppekava üldosa hindamisossa lisatakse järgmine punkt: Õpilasele antakse mõjuva põhjuse olemasolul võimalus ühe kursusehinde järelevastamiseks õppeaasta jooksul. Järelevastamine toimub korralise õppetöö lõpus avalduse esitamisel direktorile ja sellele positiivse vastuse saamise korral. Avaldus direktorile esitada vähemalt nädal enne õppeperioodi lõppu.
5. T, 19. novembril külastab meie kooli Harjumaa Õpinõustamiskeskuse psühholoog.
6. Järgmisel nädalal toimub matemaatikanädal. K, 27. novembril toimub koolisisene olümpiaad ja N, 28. novembril Swedbank’i esindaja loeng laenudest: 2.-3. tund X klassidele ja 4.-5. tund XI-XII klassidele.
7. XII klasside õpilased võivad osaleda 29. novembril Teeviidal. Teiste klasside õpilased lähevad Teeviidale õppetööst vabal ajal.
8. Vello Sats viibib koolitusel N-R, 21. – 22. novembril.