NB! Viktoriin toimub nädal aega hiljem, see on 2.-6. detsembril !

„Kobras” on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt. Viktoriini I voor toimub 2.-6. detsembril 2013. a. Miksikese keskkonnas veebipõhise kontrolltööna. Arvestust peetakse kolmes vanuserühmas: benjaminid (6.–8. klass), juuniorid (9.–10. klass) ja seeniorid (11.–12. klass). Ülesannete lahendamiseks on aega üks koolitund (45 minutit). Jooksev info võistluse korralduse kohta, samuti eelmiste aastate tulemused ja ülesannete arhiiv asub aadressil kobras.ut.ee. Kuusalu kooli õpilastel palun teatada oma osalemissoovist infojuht Viive Abelile hiljemalt esmaspäeval, 25.11.