Algas 43. TV 10 olümpiastarti hooaeg

Maakondlikul etapil saavutasid Kuusalu kk tulevikulootused viis poodiumikohta, millest kolm kuulusid Simon Sarapile. Simonil õnnestus võita nooremate poiste 60 m jooks ajaga 8,87, kõrgushüppe tulemus 1.30 andis talle teise koha ja kuulitõukes tõugatud 7.44 kolmanda koha.Teise kohaga pidid leppima Mattias Idavain vanemate poiste teivashüppes 2.60-ga ja Rando Eesalu nooremate poiste kuulitõukes 7.86-ga. Neljanda klassi õpilane Anett Kirt püstitas teivashüppes poistega vapralt võisteldes 1.90-ga 11 aastaste tüdrukute kooli rekordi.

Vabariiklikul etapil Võrus sai kõrgeima koha Simon Sarap, kes nooremate poiste 60 m jooksus oli B- finaalis teine. A-finaali kohast jäi lahutama 4 sajandikku. Kümneda koha saavutasid Anett Kirt nooremate tüdrukute teivashüppes ja Rando Eesalu nooremate poiste kuulitõukes.

Korvpall

Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Korvpallilidu koostöös korraldatud Sportland 3X3 rahvaliiga korvpallifestivalil Paides saavutasid Kuusalu kk noorkorvpallurid Andres Rass, Sten Ernits, Brent Põhjala ja Egert Gahler 6 - 7 klassi poiste turniiril tubli teise koha. Ainus kaotus tuli finaalis vastu võtta Vaida Põhikooli võistkonnalt tulemusega 13:15. Teine koht on seda hinnatavam, et Kuusalu kk ei mänginud oma parimas koosseisus.