1. Maakondlikul inglise keele olümpiaadil esinesid hästi õpilased Jaanika Üprus Xb (I koht), Andree Horm Xb (IV koht) ja Karl Laanemets XII klass (V koht). Õpetajad Kai Peterson ja Taimi Palu.
  2. Maakondlikul geograafiaolümpiaadil esinesid hästi õpilased Janete Roopa VIIIb (V koht), Arko Gert Tuisk VIIIb (VI koht), Andree Horm Xb (III koht) ja Kris Oliver Maiberg XI klass (IV koht). Õpetajad Ene Uibo ja Vello Sats.
  3. IV b klassis on praktikal Hegne Täll.
  4. Jätkame järgmisest õppeaastast gümnaasiumiosas kahe õppesuunaga: loodus- ja reaalainete õppesuund ning sotsiaal- ja humanitaarainete õppesuund.
  5. K, 15. jaanuaril kell 14.00 toimub algklasside metoodikaruumis koosolek kooli olümpiamängude teemal. Kõik on oodatud!
  6. Õpetaja Margit Krönström kinkis spordikeskusele Matti Krönströmi spordiraamatute kogu. Soovijatel on võimalik raamatuid kohapeal lugeda ja koju laenutada.
  7. T, 7. jaanuaril 4. vahetunni ajal toimub algklasside õpetajate koosolek.
  8. Katrin Kirsila ei viibi N, 9. jaanuaril koolis.
  9. Kooli kodulehele on lisatud viimane hoolekogu protokollJärgmine hoolekogu koosolek toimub 10. veebruaril 2014 kell 18.00.
  10. Uuendatud on kooli kõigi aegade spordiedetabelit
  11. Jaanuarist 2014 kehtiva tunniplaaniga saab tutvuda siin: http://www.kuusalu.edu.ee/oppimine/tunniplaan.