1. Tänu hoolekogu esimehele Maria Treile ja lapsevanem Kaisa Välgule – nende kirjutatud projekt rahvariiete tegemiseks II a klassile sai Kultuurkapitalilt osalise toetuse. Saame uuendada ka põhikooli rühma rahvariideid.
2. E, 10. veebruaril toimub kooli hoolekogu koosolek. Päevakord on siin.
3. K, 12. veebruaril kell 18.00 - 20.00 toimub aulas tööplaanijärgne õpetajate ja lastevanemate koolitus „Suhete vägivald – mida saab ennetada ja lõpetada“, koolitaja Tiina Naarits-Linn.
4. N, 6. veebruaril toimub õppekäik Tartusse. Osaleb 14 õpilast IX klassidest. Saatja on õpetaja Eve Sarap.
5. Katrin ja Jüri Rebane kinkisid koolile raamatu „Kadriorg“ pühendusega õpilase ja õpetaja Olev Raidla mälestuseks.
6. Koolis toimub Pille Lille Fondi kontsert. Täpsem info huvijuht Saima Kallionsivult.
7. Vello Sats viibib N-R, 6.-7. veebruaril Eesti Koolijuhtide Ühenduse aastakonverentsil, teda asendab huvijuht Saima Kallionsivu.