1. XI klassi õpilased viibivad K, 12 veebruaril alates 6. tunnist riigikaitse õppekäigul.
2. Tervise Arengu Instituut viib Eestis läbi uuringu tervise- ja tervisekäitumise teemadel. Meie koolist osalevad uuringus V a, VII b ja IX b klassid. Uuring kestab ühe õppetunni ja toimub veebruaris või märtsis.
3. Logopeed Katrin Kirsila ja psühholoog Astrid Rõuk tutvuvad N, 13. veebruaril lasteaias järgmisel õppeaastal I klassi tulevate õpilastega.
4. 10.-14. veebruaril toimub võõrkeelte nädal. T, 11. veebruaril 2. - 4. tunni ajal toimuvad lugemissaalis astmeti kohtumised Piret Pääriga ja 6. tunni ajal IX-XII klassidele aulas kohtumine USA saatkonna esindajaga.
5. R, 14. veebruaril on Valentinipäev. Toimub kaotatud südamete otsimine algklasside õpilastele.
6. Huvijuht Saima Kallionsivu ei ole R, 14. veebruaril koolis.