1. Tänu õpetajatele Maire Kuusele, Signe Tällile ja Terje Satsile põnevate ja arendavate emakeelepäeva töötubade ettevalmistamise ja kõikidele algklasside õpetajatele nende läbiviimise eest.
2. Tänu õpetajatele Margit Jäetmale, Ingrit Keermale ja Margus Keermale olümpiaharidusperioodi tantsukavade ettevalmistamise eest.
3. N, 28. märtsil toimub 1. ja 2. tunni ajal matemaatikavõistlus „Känguru“. Ruumide jaotus: lugemissaalis 1., 3., 5., 7. ja 9. klasside, ruumis nr. 60 on 2., 4., 6., 8. ja 10. klasside õpilased.
4. T, 25. märtsil algusega kell 10.45 toimub aulas üritus „Püüa päeva!“ gümnaasiumiõpilastele.
5. T, 25. märtsil toimub VIII b klassi koolitus algusega kell 12.50.
6. T, 1. aprillil toimub alates 2. tunnist Pandipakendiprogrammi raames bioloogia õppekäik. Osalevad 18 õpilast V-VII klassidest.
7. K, 2. aprillil 6.-7. tunni ajal toimub IX klasside õpilastele karjäärinõustamise loeng.

Hoolekogu viimase koosoleku protokolli saab lugeda siit