Tänu õpetaja Hilja Sarapile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks III klasside õpioskuste olümpiaadiks. Meie kooli võistkond koosseisus Jaak Priilinn, Hugo Arrak ja Rauno Püü saavutas I koha.
Tänu psühholoog Astrid Rõugule maakondliku gümnaasiumiõpilaste karjääripäeva „Püüa päeva“ hea ettevalmistamise eest.
R, 4. aprillil on meie koolis Kolga kooli IX klassi õpilased.
K, 9. aprillil 4.-5. tunni ajal toimub lugemissaalis TTÜ külalislektori Ivo Müürsepa loeng „Trigonomeetria seos side ja helidega“.
Kooliõuel õppepäeva vältel jalgrataste, rulade, tõukeratastega sõitmine on ohtlik ja seetõttu ei ole lubatud.
N, 3. aprillil alates kella 13-st toimub XI klassi riigikaitseõpetuse rühma õppekäik Tallinna.
T, 22. aprillil toimub IX klasside õppekäik Tallinna.
N, 17. aprillil väljumisega kell 10.30 toimub VIII klasside balletikülastus.
R, 4. aprillil 2. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside olümpiateemaline viktoriin.