1. Tänu õpetaja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolide võrkpallivõistlusteks. Meie kooli gümnaasiumiastme tüdrukud saavutasid II koha.
2. Tänu spordikeskuse juhatajale Kadri Idavainule põneva ja hariva olümpiateemalise viktoriini läbiviimise eest I – IV klassi õpilastele.
3. T, 8. aprillil alates kella 14.00-st viibivad Elle Halliksaar, Astrid Rõuk, Hiie Kikkas, Aili Kontus ja Vello Sats vallamajas koosolekul.
4. Alates 1. septembrist 2014 on meie koolile eraldatud lisaks veel üks pikapäevarühma õpetaja ametikoht. Sellega seoses peavad saama rahuldatud kõikide pikapäevarühma soovijate vajadused.
5. N, 24. aprillil toimub gümnaasiumiosa näiteringi etendus „Elutants“.
6. T, 8. aprillil toimub XI ja XII klassidele loodusainete õppekäik Tartusse.
7. N, 10. aprillil toimub peale 4. tundi X-XII klasside õpilastele muusikaõpetuse õppekäik Tallinna.
8. Eksamiplaan pannakse välja E, 14. aprillil.
9. K, 9. aprillil viibivad Aili Kontus ja Vello Sats Harjumaa Koolijuhtide infopäeval.
10. N-R, 10.-11. aprillil viibib Vello Sats HITSA konverentsil „Pöördepunkt hariduses“.