1. Koolile kingiti raamat  „Eesti NATO lugu“. See on tutvumiseks kooli raamatukogus.
2. K, 16. aprillil 6. tunni ajal on spordihoone võimlas kohtumine poksijatega.
3. T, 15. aprillil toimub 5. tunni ajal aulas K, 16. aprilli kontserdi peaproov.
4. T, 22. aprillil 3. ja 4. tunni ajal toimub lugemissaalis XI ja XII klasside kohtumine ajakirjanik Rasmus Kaggega.
5. K, 16. aprillil 7. ja 8. tunni ajal toimub VII-XII klasside korvpalliturniir.
6. K, 23. aprillil viibivad X a ja b klasside õpilased ja mõned õpilased IX klassidest õppekäigul TTÜ-sse. Väljasõit kell 8.00.
7. XI klassi õpilaste uurimistööde kaitsmine toimub 30. mail.
8. Meenutuseks: Õpilasele antakse mõjuva põhjuse olemasolul võimalus ühe kursusehinde järelevastamiseks õppeaasta jooksul. Järelevastamine toimub korralise õppetöö lõpus avalduse esitamisel direktorile ja sellele positiivse vastuse saamise korral. Avaldus direktorile esitada vähemalt nädal enne õppeperioodi lõppu, viimase kursuse hinde järelevastamise korral kohe peale hinde selgumist.

Juhtkond