Kolgakülas peetud Harjumaa koolidevahelistel murdmaateatejooksuvõistlustel saavutasid Kuusalu keskkooli teatejooksuvõistkonnad kolm esimest ja ühe teise ning ühe kolmanda koha. Maakonna meistriteks tulid gümnaasiumi poiste (Alar Kupp, Severi Jõõras, William Madisson, Kris Oliver Maiberg, Rauno Rand) ja tüdrukute (Dagne Markiine Kotkas, Anna Silvia Seemel, Triinu Parve, Marily Lumiste, Kätlin Pillart) võistkonnad ning 8. - 9. kl tüdrukute võistkond (Kristel Rebane, Emiilia Valgiste, Hanna Haavel, Annabel Matkur, Marite Ennuste). Napilt jäi teiseks 6. - 7. klassi tüdrukute võistkond (Lisette Kolganorm, Sanna Aaslav-Kaasik, Sandra Kubi, Cristina Kivisik, Jessica Lauter). Pronksmedalid kuulusid Kuusalu kuni 5 klassi poistele (Mathias Meigas, Karl- Henrich Diener, Siim Soots, Ken Pruul, Erki Pikkoja). Võistkondlik rändkarikas võideti juba kolmeteistkümnendat korda järjest. Seekord ühepunktilise eduga Jüri Gümnaasiumi ees.