Kohe-kohe algab kool, meile kõigile veidi omamoodi. Kes asub tarkust taga nõudma, kes tarkust ja teadmisi jagama, kes tarkuse omandajaid toetama.

Usun, et lõppevast kuumast suvest kaasa võetud head ja ilusad emotsioonid annavad jõudu ja energiat uuele kooliaastale edukalt vastu astuda. Kasutagem seda jõudu ja energiat siis nii, et kevadel võiksime hea tundega kooliaastale tagasi vaadata! Pidagem meeles ka seda, et haridust ei tohi materiaalsete väärtustega võrrelda - haridus on niivõrd suur varandus, et sellega võib saavutada kõik ülejäänu.

Teadmiste kogumine ja täiendamine ning käitumisoskuste lihvimine kestab katkematult terve elu. Keegi pole õppimiseks liiga tark või uuesti alustamiseks liiga vana!

Head uut kooliaastat meile kõikidele!

Vello Sats