1. Täname õpetajaid Margit Jäetmad, Ingrit Keermad ja Margus Keermad õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolide teatejooksuvõistlusteks.
2. Lastevanemate üldkoosolek toimub K, 29. oktoobril algusega kell 18.30 kooli aulas.
3. Esimesel vahetunnil on sööklas võimalik juua piima ja süüa leiba ning köögivilja.
4. VIII klassi õpilaste infotunnid loovtööde teemadel toimuvad T, 23. septembril (8a – 2. tund, 8b – 3. tund)
5. R, 26. septembril peale 6. tundi toimub huvijuhi kabinetis meie kooli lõpetanud õpetajate koosolek.
6. Ajalooring alustab tööd.
7. EKoolis on võmalik hinde märkimisel kasutada plusse-miinuseid ning märkida hilinemine põhjusega või põhjuseta.
8. On võimalik alustada pranglimist ja osaleda võistlusel.
9. Kõikidel õpetajatel on sel õppeaastal võimalik kasutada oma aines Miksikese keskkonda.
10. Tööd on alustanud tasulised robootika ringid – algklassid esmaspäeviti, põhikool neljapäeviti.
11. XI klassi õppekäik toimub K, 24. septembril kell 10.00 – 14.00.
12. R, 10. oktoobril toimub eesti keele päev. Selle viivad läbi Tartu Ülikooli õppejõud.
13. N-R, 25.-26. septembril viibib Vello Sats koolitusel.
14. N, 25. septembril viibivad Katrin Kirsila, Tiina Tursman ja Hiie Kikkas koolitusel.