1. Tänu XI a ja XI b klassi õpilastele kooli aastapäeva põneva balli „A night to remember“ korraldamise eest ning abi eest balli ettevalmistamisel õpetajatele Kai Petersonile, Sirje Vaardile ja huvijuht Saima Kallionsivule.
2. Tänu IV klasside juhatajatele Maire Kuusele, Signe Tällile ja Terje Satsile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks IV klasside kirjanduspäevaks. (Meie kooli õpilased Rauno Püü, Elissa Kaarmann ja Minna Olli olid II koha saanud võistkonnas.)
3. T, 4. novembril toimuvad koostööüritused Tallinna Tehnikaülikooliga järgmistel aegadel: 1. tund – VIII klassid (aulas), 2. tund – IX klassid (aulas) ja XI ja XII klassid (lugemissaalis).
4. Kooli saabusid esimesed 20 tahvelarvutit (android-tüüpi). Tahvelarvutite töövõimalusi tutvustav koolitus kõikidele huvitatud õpetajatele toimub K, 29. oktoobril 8. tunni ajal arvutiklassis.
5. E, 27. oktoobril 3.-5. tunni ajal toimub I klasside õpilaste kohtumine politseitöötajaga.
6. N, 30. oktoobril toimuvad I - IV klasside õpilastele meisterdamise õpitoad.
7. Fotograaf on saatnud lastevanematele piltide lingid.
8. Meie kool on valitud osalema psüühiliste protsesside ja isiksuse omaduste mõõtmiseks vajaliku hindamisvahendi väljatöötamiseks läbiviidavas uuringus I – IX klasside õpilastele. Uuringus osalevad I – IV klasside c-klassid ja V – IX klasside a-klassid.