1. Tänu õpetajatele Ingrit Keermale, Margit Jäetmale ja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevahelisteks rahvastepallivõistlusteks.
2. T, 4. novembril toimuvad koostööüritused Tallinna Tehnikaülikooliga järgmistel aegadel: 1. tund – VIII klassid (aulas), 2. tund – IX klassid (aulas) ja XI ja XII klassid (lugemissaalis). Aineõpetajad on kohtumisel koos klassiga.
3. Kuusalu valla hariduse arengukava seminar toimub K, 12. novembril kell 11.00 – 14.00 Kuusalu Rahvamajas.
4. Kooli hoolekogu uued liikmed on Heigo Vija, Maria Antons-Valner ja Heli Ainjärv. Hoolekogu koosolek toimub K, 5. novembril.
5. Selle õppeaasta mälumängu „Kuldne Rihukas“ esimene voor toimub R, 14. novembril lugemissaalis. 2. tund V – VIII klassid, 3. tund IX – XII klasid. Võistkonnas on 4 õpilast.
6. T, 4. novembril 8. tunni ajal toimub arvutiklassis tahvelarvutite teemaline koolitus õpetajatele, kes ei saanud eelmisel kolmapäeval osaleda.