1. Tänu õpetaja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest Harjumaa koolidevahelisteks rahvastepallivõistlusteks. (Meie kooli IV – V klasside poisid tulid Harjumaa meistriks.)
2. Tänu ja positiivne tagasiside TTÜ-st – eelmisel nädalal toimunud koostööüritused VIII, IX, XI ja XII klasside õpilastele õnnestusid hästi.
3. T, 18. novembril peale 4. tundi lähevad I-IV klassid Kuusalu Rahvamajja teatrietendusele.
4. T, 18. novembril peale 3. tundi lähevad XI klassid õppekäigule Leesile.
5. K, 19. novembril 8. tunni ajal toimub arvutiklassis koolitus uurimistööde juhendajatele.
6. K, 26. novembril toimub IX-XII klassidele kõnevõistlus. Esinejaid oodatakse kõikidest klassidest. Täpne teema teatatakse sel nädalal.
7. Selle õppeaasta mälumängu „Kuldne Rihukas“ esimene voor toimub R, 14. novembril lugemissaalis. 2. tund  V – VIII klassid,
3. tund  IX – XII klasid. Võistkonnas on 4 õpilast.
8. Jätkub meie koolis läbi viidav uuring psüühiliste protsesside teemadel. Tagasiside seni toimunud osale on hea, kiidetakse meie õpetajaid ja tehnilist varustust.
9. Margit Vunk ja Aili Kontus viibivad T, 11. novembrist kuni N, 13. novembri kella 11.00-ni koolitusel.