1. K, 11. märtsil toimub kooli hoolekogu koosolek.
2. Algklasside emakeelenädala üritused toimuvad järgmiselt:
T, 10. märtsil 3. tund (III – IV klassid) ja 5. tund (I – II klassid) algklasside koridoris orienteerumine;
K, 11. märtsil 1. tund – etluskonkurss aulas.
3. Emakeelenädala üritustele lisaks toimub E, 23. märtsil 4. tunni ajal IX - XII klasside õpilastele kohtumine kirjanik Sass Hennoga.
4. E-T, 9.-10. märtsil esindab XI b klassi õpilane Aivar Aunap Harjumaad riiklikul vene keele olümpiaadil Tallinnas.
5. T, 10. märtsil toimuvad kohtumised dr Erika Adleriga järgmiselt: 1. tund – II c, 2. tund – II b, 3. tund II a klassid.
6. PISA testis osalevad 1999. aastal sündinud õpilased (põhiliselt VIII – IX klass).
7. koolivahejaks tuleb garderoobi kapid korrastada ja asjad (samuti spordikotid) koju viia.
8. N-R, 12.-13. märtsil viibivad Aili Kontus ja Vello Sats SA Innove korraldataval koolitusel „Muudatuste juhtimine“.