Harjumaa TV 10 olümpiastarti neljandal etapil Kosel autasustati iga ala kuut paremat. Ala võitjad said endale ilusa T-särgi. Võitjasärgiga tulid koju Cristina Kivisik ja Risto Udusaar, kellel õnnestus võita oma vanuseklassi pallivise. Cristinale kuulus veel III koht kettaheites. Kolmanda koha saavutasid ka Ats Soosalu nooremate poiste 1000 m jooksus ja Simon Sarap vanemate poiste kettaheites. Carmen Pajuste oli nooremate tüdrukute kaugushüppes neljas, Ken Pruul vanemate poiste palliviskes viies ja Melani Maria Maiberg nooremate tüdrukute palliviskes kuues.
Vabariiklikul TV 10 olümpiastarti neljandal etapil saavutas meie kooli õpilastest kõige parema koha Risto Udusaar, kes oli PN rühma palliviskes viies 52.73-ga. Seitsmenda kohaga pidi leppima TN rühmas 43.39 palli visanud Kristin Mäkiševa, jäädes esimesena auhinnast ilma. TV rühma kettaheites oli Cristina Kivisik 27.19-ga kaheksas ja palliviske tulemus 48.43 andis talle 11. koha. Tubli 12. koha saavutas PN rühma kettaheites Carlos Valkruusmann 21.73-ga. Kuusalu Keskkool tõusis viimase üksikalade etapiga võistkondlikult kaheteistkümnendale kohale ja pääses 10.- 12. juunil Kuressaares peetavale mitmevõistluse finaalvõistlusele, kus osaleb 14 suuremat ja 6 väiksemat kooli.