Kuusalu Keskkooli 7.-9. klasside tüdrukute võistkond saavutas Harjumaa koolidevahelistel võistlustel võrkpallis III koha. Võistkonnas mängisid: Mariliis Sinivee, Aidi Gerde Tuisk, Cristina Kivisik, Helena Samelselg, Carmen Tiinas, Klaara Saar. Õpetaja Ingrit Keerma.

Harjumaa koolidevahelistel teatesuusatamise võistlustel võitsid meie kooli võistkonnad neli poodiumikohta. Gümnaasiumi neiud (Karmen Kahu, Getter Annette Oja, Kristel Rebane, Mari-Ellen Aaman) said 4 x 1 km teatesõidus I koha. III kohale sõitsid end kuni 5. klassi tüdrukud (Juuli-Johanna Aaman, Viktoria Luisa Lisette Nyyssönen, Marie Allmägi, Gizela Gunin), 6. - 7. klassi tüdrukud (Anett Kirt, Carmen Pajuste, Joanna Roopa, Aidi Gerde Tuisk ning gümnaasiumi poisid (Rasmus Rüngenen, Martin Peegel, Karl Taal, Asso Soosalu).