1. Tänu õpetaja Margus Keermale õpilaste hea ettevalmistamise eest võrkpallivõistluseks Sadolin Cup. Meie kooli võistkond saavutas VI koha.
2. Heleri Šelemba tagasiside Erasmus+ õpirände koolituselt Londonis.
3. Vaheajaks palume korda teha garderoobikapid ja kapipealsed, samuti tuleb ära viia suusad ja suusasaapad.
4. R, 18. märtsil 2. tunni ajal toimub VIII-XI klasside õpilastele koolitus „Reaalainetega edukaks“. Selle viib läbi Infotehnoloogia ja Kommunikatsiooni Sihtasutus.
5. N, 17. märtsil 1.-2. tunni ajal toimub kabinettides 60 (T. Bender) ja 62 (K. Tensing) matemaatikavõistlus Känguru.
6. N, 22. aprillil toimub IX (soovi korral ka X) klasside õpilastele 3. ja 4. tunni ajal aulas liiklusriskide ennetamise alane koolitus.
7. K, 16. märtsil 4. ja 5. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside õpilaste kohtumine kirjanik Mika Keräneniga.
8. K, 16. märtsil 6. tunni ajal toimub aulas Kuldvillak 9.-12. klasside õpilastele.
9. N, 17. märtsil 4. tunni ajal toimub aulas I-IV klasside õpilaste mälumäng „Kuldne kakupoeg“.
10. N, 17.03. 1. tunni ajal lugemissaalis kohtumine kirjanik R. Lootusega (10.- 11. klassid).
11. Lastekoor viibib 8. ja 29. aprillil konkursil.