Teisipäeval, 19. aprillil kõlas abiturientidele kooli lõpukell.
Lustlikud noored külastasid hommikupoolikul lauluga kõiki klassiruume, kus 12 aasta jooksul tundides oldud.
Aktusel soovis direktor lõpetajatele õigeid valikud ja edu eksamiteks.
Kõige nooremad, 1. kl õpilased olid põhjalikult aktuseks valmistunud. Nad esitasid näidendi, kus võis näha muinasjututegelasi: Väikevend, Karlsson, Buratino, Pipi, Väike nõid jt. Soojalt võeti vastu ka laste tantsud ja laulud. Aastapäevaballist tuttavad tegelased (kuninganna ja narr) tegid põhjaliku ja tabava ülevaate 12. klassi õpilastest. Seejärel tänasid abituriendid kõiki õpetajaid. Esmakordselt esines lõpukella aktusel meeleolukas puhkpilliorkester. Lõpuks oli aeg avada järjekordne lennu "tänavasilt". See asub garderoobi sissepääsul ja kannab nime "Kastist välja". Asso ja Merily sõnul iseloomustab see väljend kõige paremini 40. lennu mõtteviisi ja tegutsemist. Ühineme 11. klassi soovidega: "Head teed ja tuult tiibadesse!" Vaata pildigaleriid.

40lend 1