Kolmapäeva, 25. mai õhtul olid direktori vastuvõtule palutud käesoleva õppeaasta edukamad maakondlikel ja riiklikel aineolümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalenud õpilased koos vanematega.
Esmalt esines tervituseks XII b klassi õpilane Meelis Skeber, maakondliku etluskonkursi II koha omanik Seejärel pidas kõne direktor Vello Sats. Ta tänas õpilasi ja nende vanemaid ning märkis ära, et võisteldud on tahtmisega ennast proovile panna, oma teadmisi, oskusi ja jõudu teiste koolide õpilastega võrrelda. Kindlasti on kõiki tiivustanud ka soov ja tahtmine oma parim anda, kooli nimel hästi esineda. See on ka hästi õnnestunud – meil on hea meel kõikidest headest saavutustest! Direktor luges ka loo, mis jutustas teistmoodi mõtlemise ja ülesannetele nutika lähenemise tähtsusest.
Edasi autasustasid direktor ja õppealajuhataja Aili Kontus õpilasi mälestustaldrikuga, millele on kirjutatud õpilase käesoleva õppeaasta saavutus. Vanemaid tänati raamatu ja tänukirjaga.

Vastuvõtule olid kutsutud:

Ako Randmaa (VII b klass)
maakondlik bioloogiaolümpiaad I koht
maakondlik ajaloo-olümpiaad II-III koht
vabariiklik võistlus „Targalt internetis“, finaali II koht

Emilia Valgiste (X klass)
maakondlik eesti keele olümpiaad I koht
William Madisson (XII b klass), Andree Horm (XII b klass), Maarek Malm (XII b klass) ja Asso Soosalu (XII b klass)
maakondlik gümnaasiumiõpilaste mälumäng I koht

Jaagup Martin Paenurm (IV b klass)
maakondlik IV klasside õpilaste kirjanduspäev, I koha saavutanud võistkonna liige

Pärtel Sarap (IX a klass)