Hea laululaps!

Saame kokku koolimaja aulas neljapäeval, 29. juunil kell 10 - 12, siis saad kätte ka tellitud koorivormi.

Reedel, 30. juunil sõidame tantsupeo peaproovi vaatama. Pilet on meile tasuta, transport on kooli poolt. Peaproovi etendus on 15.00 -17.00. Riietu vastavalt ilmale, ära unusta mütsi või rätti pähe panemast. Väljasõit Kuusalust kell 13.00. Tallinnast tagasi sõidame ca kell 17.30.

1. juulil sõidame ühisproovi Tallinna lauluväljakule. Buss väljub Kuusalu kirikuplatsilt kell 10.45, Kiiu mõisa juurest kell 10.50, tagasi Tallinnast sõidame 20.30. Ühisproovis oleme vastavalt ilmale oma riietusega. Kaasa joogipudel, taskuraha ja laetud telefon, väike näks või võileib.

Pühapäeval, 2. juulil toimub rongkäik ja laulupidu. Seljas on koorivorm, peas sobiva värviga mütsike või rätike, jalas punased sukkpüksid või punased põlvikud ning mugavad jalanõud. Kaasa vihmakeep, joogipudel, laetud telefon. TÄHELEPANU! Muutus väljasõidu aeg Kuusalust, see on kell 9.30, tagasi koju ca kell 20.15.

Rõõmsate kohtumisteni,

Niina Esko, tel. 58 141 418