Reedel saatsime Ameerika Ühendriikide poole teele 40 meie õpilaste poolt kirjutatud kirja. Saadetis läheb Atlanta Eesti Kooli, kus õpetatakse eesti keelt ja kultuuri Atlanta ümbruses elavatele eestlastele ja Eesti sõpradele.

Selle toreda ettepaneku edastas ja vahendas meile 6.c klassi lapsevanem Kirsti Haabsaar. Atlanta Eesti Kool algatas projekti „Kirjasõbrad“ ning ootavad põnevusega Eesti koolilaste kirju. Projekti eesmärk on vahetada infot oma kodumaast, koolielust, hobidest ja muust põnevast. Õppida eesti ja inglise keelt.

Esimene postisaadetis Atlantasse sisaldab kirju 6.c klassilt ning 3.a, 3.b ja 3.c klassidelt. Kokku 40 ilusa käekirjaga kaunis eesti keeles kirjutatud kirja! Aitäh, eesti keele õpetaja Oskar Helde, aitäh, klassiõpetajad Maire Kuuse, Signe Täll ja Terje Sats. Aitäh, õpilased!

Jääme ootama Atlanta Eesti kooli õpilaste poolt kirjutatud kirju!