Reedel, 3. dets. Keila ujulas toimunud Harjumaa koolidevahelisel teateujumisvõistlusel saavutas Kuusalu Keskkooli võistkond üldarvestuses 3. koha.
Kuni 5. klassi tüdrukute nelik koosseisus Anni Mari Laupmaa, Kertu Einborn, Emma Sofia Lootus ja Maarja Katherine Link said oma vanuseklassis teise koha. Samuti riputati hõbemedalid kaela 6. -7. klassi neidude võistkonnale, kus ujusid Laura Murel, Elissa Kaarmann, Victoria Nyyssönen, Gizela Gunin ning 10. – 12. klassi võistkonnale koosseisus Getter Annette Oja, Carmen Tiinas, Kristel Rebane ja Ingrid Rebane.
Poistest olid parimad kooli kõige nooremad, kes said kuni 5. klasside arvestuses pronksmedalid. Võistkonnas ujusid Mikk Kirsimaa, Madis Hurt, Arti Heinmaa ning Kaspar Klemmer.

Ujujate treenerid on Maria Trei ja Marianne Seiman. Palju õnne kõigile!

Keila ujumine