1. Tänu õpetajatele Merja Rummule ja Hando Vallikivile õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks ajaloo olümpiaadiks. Ako Randmaa (IX b klass) saavutas IV koha ja Renno Välk (VI a klass) IX koha.
2. HTM korraldab rahulolu-uuringud kõikides koolides, meie koolis toimuvad need IV, VIII ja XI klasside õpilastele, I-XII klasside õpetajatele ja I-IX klasside õpilaste vanematele. Õpilastele toimub uuring ajavahemikus 14. - 30. märts.
3. Alates kolmanda trimestri algusest (pärast koolivaheaega) on meie koolimaja algklasside osa koridorid mobiilivabad. Seal ei kasuta mobiiltelefone ka põhikooli- ega gümnaasiumiosa õpilased.
4. Meie kool on PISA 2018 valimis. Meie koolis toimub test ajavahemikus 7.-11. mail.
5. T, 13. veebruaril ei saa seoses vastlapäeva üritustega kasutada koolitöötajate parklat.
6. R, 16. veebruaril toimub alates kell 14.00 I-VI klasside juhatajate KiVa-teemaline nõupidamine.
7. K, 14. veebruaril tähistame sõbrapäeva. 3. ja 4. vahetunnil tantsitakse aulas. On avatud fotonurk, kus saab koos sõbraga pildistada. Samuti on fuajees avatud Heade mõtete sein, kuhu saab märkmepaberile oma häid mõtteid ja soove kirjutada.
8. N, 15. veebruaril aitab Elina Aasa klassidel valmistuda rannarahva etenduseks, mis toimub 23. veebruaril.
9. R, 16. veebruaril alates kell 12.30 viibivad meie koolis Loksa Gümnaasiumi õpilased – toimub VIII b klassi etendus „Muutuste maailm“.
10. N-R, 22. - 23. veebruaril panevad V-XII klassid fuajeesse Eesti-teemalised kompositsioonid.
11. Ainesektsioonide juhid kogunevad K, 7. märtsil 8. tunni ajal Viive Abeli juurde – arutame digiõppepäeval (E, 2. aprillil) tehtavat.
12. Ainesektsioonide juhtide koosolek toimub K, 21. märtsil 8. tunni ajal direktori kabinetis.
13. R, 23. veebruaril toimuvad Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud aktused järgmiselt: V-VII klassid: 2. tund; VIII-XII klassid: 3. tund; I-IV klassid: 4. tund.
14. Mälumängu Kuldne Rihukas II voor toimub E, 19. veebruaril järgmiselt: V-VII klassid: 4. tund; VIII-XI klassid: 2. tund.
15. N, 15. veebruaril viibib Piret Kamber õpilastega III klasside õpioskuste võistlusel.
16. T, 13. veebruaril viibivad Piia Palge-Lepik, Aili Kontus ja Vello Sats koolitusel.