1. Elle Halliksaar on alates E, 14. maist haiguslehel. Vajadusel võib abi saamiseks pöörduda Astrid Rõugu ja juhtkonna liikmete poole.
2. Konkursikomisjon vaatas läbi saabunud avaldused. Meil on olemas inimesed kolmele I klassi abiõpetaja kohale, klassiõpetaja kohale ja kehalise kasvatuse õpetaja kohale. Kuulutame välja uue konkursi puuduvate õpetajate leidmiseks.
3. Uued klassijuhatajad järgmisel õppeaastal on:
IV d – Sirje Vaard; V a – Margit Krönström; V c – Karin Tensing; X – Riina Jalakas
4. IX klassi viimase koolikella aktus toimub N, 24. mail 5. tunni ajal aulas. Osalevad VII-IX klassid.
5. IX klassi aineõpetajad panevad õpilastele kolmanda trimestri ja aastahinded N, 24. maiks.
6. Olümpiamängude ajal 11. juunil on mitteklassijuhatajatest õpetajad kohtunikeks. Soovitav on omavahel koopereeruda ja moodustada kohtunikekolmikud ja anda endast teada Ingrit Keermale.
7. Õpilased ei tohi asfaldile joonistada ega kirjutada. Sodijatel tuleb soditud asfalt puhtaks teha.
8. K, 16. mail allkirjastatakse leping moodulklasside ehitamiseks, partneriks on Ramirent.
9. E, 14. mail kell 12.30-13.30 külastavad kooli tudengid erinevatest Euroopa riikidest.
10. Meie kool ei ole käesoleval õppeaastal tasemetööde riiklikus valimis.
11. PISA test möödus meie koolis hästi, aitäh õpilastele ja õpetajatele.
12. KIVa uuring klassides lõppes, kõik klassid osalesid. Aitäh õpetajatele!
13. IX klassi lõpuaktus toimub 19. juunil algusega kell 14.00.
14. N, 24. mail külastavad kooli õpetajad Pärnu Rääma Põhikoolist.
15. Piret Kamber ei viibi N-T, 17.-22. mail koolis.
16. T, 15. mail on koolis lasteaed “Jussikese“ koolieelikud.
17. Järgmiseks õppeaastaks said kõik õpirände taotlused rahastuse. Aitäh Piia Palge-Lepikule!
18. K, 23. mail toimub IX klassi matemaatika proovieksam.
19. VI a klass ja VIII a klass viibivad R, 18. mail õppekäigul.
20. T, 15. mail kell 7.00 saab õppida linnulaulu tundmist. Juhendavad Eve Sarap ja Maarja Orusalu, kogunemine õueklassis.
21. N, 17. mail toimub XI klassi loodus-reaalharul alates kell 12.00 Eesti Maaülikooli kursuse lõpueksam.
22. K, 16. mail ei viibi poistekoori lauljad alates kell 12.00 tundides.
23. K-N, 16.-17. mail on Kadri Idavain koolitusel.
24. 6.-7. juunil kestab koolipäev kella 14.00-ni.