1. N, 24, jaanuaril korraldame koolis ohutuspäeva, ajad on järgmised:
    2. tund V-VII klassid (aulas)
    3. tund VIII-XII klassid (aulas)
    4. tund I-IV klassid (klassides)
2. Tunniplaanis on sisse viidud muudatused.
3. R, 25. jaanuaril algusega kell 12.00 toimub valla allasutuste juhtide nõupidamine.
4. K, 23. jaanuaril 8. tunni ajal toimub lugemissaalis ühiskoosolek. Teemaks on kooli logo kasutamise kord ja algatus „Tööle kaasa“.
5. Algklasside koridoride seintel on I-IV klasside õpilaste tööde näitus.
6. K, 23. jaanuaril toimub koosolek gümnaasiumi lõpetamise teemadel ja 24. jaanuaril põhikooli lõpetamise teemadel. Mõlemal päeval algus kell 18.00.
7. Kavandatakse lumelinna ehitamist. See toimub eeldatavasti L, 2. veebruaril, ehitavad huvigrupid.
8. Koolile on ostetud looduskaamera. See paigaldatakse T, 21. jaanuaril. Hiljem antakse ka kaamera aadress, et soovi korral saaks jälgida looduses toimuvat.
9. E-R, 28. jaanuaril – 1. veebruaril viibivad Aili Kontus, Anu Ukkivi, Oskar Helde ja Vello Sats Nordplus Juniori projekti raames Taanis. Vello Satsi asendab Saima Kallionsivu ja Aili Kontust Piia Palge-Lepik.
10. Viive Abel viibib 1. ja 8. veebruaril koolitusel.
11. Piret Kamber viibib K-N, 23. - 24. jaanuaril koolitusel.