1. Maakondlikul III klasside õpioskuste päeval saavutas meie kooli võistkond kõrge III koha. Täname õpetajaid Tiina, Margit, Hiie ja Piret õpilaste hea ettevalmistamise eest!
2. Täname heade tulemuste eest maakondlikel olümpiaadidel järgmisi õpilasi: matemaatikaolümpiaadil saavutas Carmen Pajuste (IX a klass) VI koha ja Raigo Seppago (XII klass) VII-IX koha (õpetajad Pille Pürg ja Tiina Bender). Bioloogiaolümpiaadil saavutas Joanna Roopa (IX a klass) IX koha ja Ants Antons-Valner (VII b klass) X koha (õpetaja Eve Sarap).
3. E, 25. veebruaril on õpetajatel ja koolitöötajatel vaba päev. Koolimaja on suletud.
4. K, 13. veebruaril 8. tunni ajal toimub lugemissaalis ühiskoosolek. Räägime õpilaste käitumise teemadel.
5. Õppekäikudeks on 2019. aastal võimalus kasutada 400 eurot klassi kohta, väikeklassil 100 eurot.
6. Koolivaheajal toimub lugemissaalis remont. T-K, 26.-27. veebruaril toimub koolitus teises ruumis.
7. Meie kool on vastu võetud Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikku.
8. N, 14. veebruaril tähistame sõbrapäeva.
9. N, 7. veebruaril tutvustas StartIT gümnaasiumiõpilastele IKT-erialasid. K, 20. veebruaril toimub digiõhtu tütarlastele Tallinnas Nortalis. Info V.Abelilt.
10. T, 19. märtsil külastavad VIII klasside õpilased Rakvere Ametikooli.