1. - 4. klasside õpilased on õppeaasta jooksul teinud kaasa kolm etappi mälumängus „Kuldne Kakupoeg“. Osalesid kõik õpilased.
Esimese mängu küsimused olid Eesti loodusest, teises oli teemaks „Ajaratas“ ning kolmas pühendati eesti keele ja kirjandusele. Tulemuste arvestamine oli 1., 2., 3. ja 4. klassides eraldi ning punktid olid tasavägised. Toome ära parimad:
I koha saavutasid

1.a kl. võistkond Kassid (Rainer Laupmaa, Jakko Nõmme, Marta Martin, Simon Idnurm, Mathias Rajasalu, Rasmus Rekka).
2.a kl. võistkond Floss (Rico Kirsiste, Sverre Šelemba, Oskar Mandre, Heidi Kivi, Sten-Marten Nõmme)
3.a kl. võistkond Kuldne sädelus (Saara Reemets, Nora Meivoo, Liisa Lota Lehtmets, Miia Tomson)
4.b kl. võistkond 4. süsteem (Sandra Narusk, Karolin Kahu, Mia Viltre, Hendrik Madisson, Johanna Lee Eeriksoo).
II koha saavutasid
1.c kl. võistkond Vihmake, 2.c kl. võistkond Lohed, 3.a kl. võistkond Galaktika, 4.c kl. võistkond Imelised.
III koha saavutasid
1.a kl. võistkond Nutikad, 2.b kl. võistkond Tarkan, 3.b kl. võistkond MP Error, 4.c kl. võistkond Super Smile.

Palju õnne võitjatele! Täname õpetajaid põneva mängu korraldamise eest!

Pildil on jäädvustatud hetk viimasest mängust.