Eelmisel nädalal võõrustasime Erasmus+ "Mänguline matemaatika" projekti kohtumist. Osalesid õpilased ja õpetajad Itaaliast, Rumeeniast, Türgist, Suurbritanniast ja muidugi ka meie oma õpilased.
Oli tõeliselt tegus projektinädal - kohtumine vallavanemaga ja tutvumine Kiiu mõisahoonega, Tallinna ekskursioon giid õpetaja Kaiga.
Nädala jooksul jätkus tegevusi kõigile: online matamängud, robootika, mitmesugused mõõtmised, asfaldijoonistused, kunsti töötuba, discgolf. Külalised osalesid 7.- 8. klasside tundides, mängiti tänavareketit, tutvuti kuldlõike mõistega, joonistati ja tehti pildiraame. Spordikeskuses sai ujuda ja sportmänge mängida. Laulu ja tantsuga võtsime projektinädala reedel kokku.
Buss lahkus ja viis sõbrad kaasa, kuid õnneks jäi meile internet ... Kohtumiseni juba järgmisel kooliaastal.