Reedel, 17. jaanuaril, toimus Eesti Koolispordi Liidu ujumisvõistlus Loksal. Meie kooli õpilased võitsid mitmeid häid kohti. Üldkokkuvõttes saavutasid meie õpilased vabariigis III koha, tuues koju rekordarv medaleid.

Maarja Katherine Link saavutas 50m rinnuliujumises I koha, vabaltujumises II koha ja seliliujumises II koha.
Mikk Kirsimaa saavutas 50m vabaltujumises II koha.
Martin-Eric Lipp saavutas seliliujumises III koha.
Arti Heinmaa saavutas seliliujumises III koha.
Mariliis Tiits saavutas seliliujumises III koha.
Poiste teatevõistkond saavutas II koha kooseisus: Jarek Heinmaa, Martin-Eric Lipp, Sebastian Idnurm, Karl-Sebastian Aun, Arti Heinmaa, Mikk Kirsimaa.
Tüdrukute teatevõistkond saavutas III koha koosseisus: Maarja Katherine Link, Emma Sofia Lootus, Laura Murel, Lisette Tiits, Mariliis Tiits, Johanna Lee Eeriksoo.
Võistkonda treenivad ja juhendavad Marianne Seiman ja Maria Trei.
Suur tänu võistlejatele ja palju õnne kõigile!

IMG 2580 IMG 2582 IMG 2585