Reedel, 8. aprillil toimusid Loksal Eesti Koolispordi Liidu ujumisvõistlused, mis on üks pikema traditsiooniga võistlusi EKSL kalendris ja toimus nüüdseks juba 30. korda.

Üldkokkuvõttes saavutasid meie õpilased vabariigis I koha, tuues koju mitmeid häid kohti.

Maarja Katherine Link saavutas 50m rinnuliujumises ja seliliujumises II koha.

Kirke Klemmer saavutas nii vabaujumises kui seliliujumises III koha.

Tüdrukute teatevõistkond saavutas I koha koosseisus: Maarja Katherine Link, Emma Sofia Lootus, Anni Mari Laupmaa, Teele Ellermaa, Mariliis Tiits, Kirke Klemmer.

Poiste teatevõistkond saavutas pingelises heitluses III koha kooseisus: Richard Kivirand, Sebastian Idnurm, Hans-Kristjan Koppel, Kaspar Klemmer, Arti Heinmaa, Mikk Kirsimaa.

Lisaks toetasid võistkonda tublide tulemustega Maik Heinrich Maiberg, Simon Idnurm, Robin Mikson, Annabel Haavel, Liis Marii Koemets ja Johanna Lee Eeriksoo.

Võistkonda treenivad ja juhendavad Marianne Seiman ja Maria Trei.

Suur tänu võistlejatele ja palju õnne kõigile!

uju1 uju2 uju3 uju4