Head õpilased ja lapsevanemad

Streigijuht andis täna info järgmisel nädalal streikivate õpetajate kohta ning sellest tulenevalt on uuel nädalal koolitöö korraldus järgmine:

1.-4. klassid on esmaspäevast (29.01) oodatud kooli kontaktõppesse;

5.-12. klassid jäävad esialgu distantsõppele.

5.-12. klasside õpetajate seas on streikivaid õpetajaid nii palju, et koolimajas õppetööd korraldada ei ole võimalik. Õppetöö jätkub distantsilt sarnaselt lõppevale nädalale.

Õpetajad, kes ei streigi, panevad järgmise päeva info hiljemalt kella 17:00ks eKooli. Kui õppeaine kohta eelmise päeva kella 17ks infot ei ole, siis võib eeldada, et õpetaja streigib ja tööülesannet ei tule.

Anname koheselt infot, kui midagi peaks muutuma.

Rahulikku meelt ja mõistmist kõigile!

Loodame, et Eesti Haridustöötajate Liit ning Haridus- ja Teadusministeerium jõuavad kiirelt kokkulepetele!

Kolmapäeval (31.01) on iseõppepäev kogu koolil. Koolimajas võõrustame Harjumaa matemaatika olümpiaadi.

Iseõppepäeva ülesanded tulevad eKooli.

Kristi Tarik

Koolijuht