KOOLILÕUNA KOOSTISMENÜÜ

Esmaspäev 21.09
Värske kapsasupp, täisteraleib, täisterasepik,
(sealiha, värske kapsas, kartul, porgand, mugulsibul, värske tomat, puljong, hapukoor, maitseroheline).
Kama mustikatega.

Teisipäev 22.09
Linnuliha-köögiviljakaste, riis, täisteraleib, täisterasepik (kalkuni kintsuliha, miniporgand, lillkapsas, roheline uba, roheline hernes, mugulsibul, rõõskkoor 35%, riisijahu, paprika, ingver, puljong, maitseroheline).
Maitsestatud vesi, köögiviljasalat hapukoorega.

Kolmapäev 23.09
Pasta kalasupp lõhega, täisteraleib, täisterasepik (lõhefilee, kartul, mugulsibul, porgand, kalapuljong, pasta, maitseroheline).
Jäätis.

Neljapäev 24.09
Böfstrogonov, tatar, täisteraleib, täisterasepik (veiseliha, oliivõli, riisijahu, ketšup, tomatikaste, mugulsibul, köögikoor, maitse ained, maitseroheline).
Maitsestatud vesi, porgandi-porrusalat majoneesiga.

Reede 25.09
Ühepajatoit, täisteraleib, täisterasepik (sealiha, kartul, värske kapsas, kaalikas, porgand, puljong, maitseroheline, maitseained).
Marineeritud kurgisalat, puuvili.
Maitsestatud vesi (sidrun, jõhvikas).

Küsimustega allergeenide sisaldumise puhul toitudes palun pöörduda peakoka poole.

PIKAPÄEVA OODE

Esmaspäev 21.09
Veiselihapallid, tatar, jogurtikaste, kurk.

Teisipäev 22.09
Borš, hapukoor, leib, sepik, puuvili.

Kolmapäev 23.09
Hakkliharoog, maisigalet, morss.

Neljapäev 24 .09
Kana – köögiviljariis, puuvili, morss.

-------------------------

Söögivahetunnid on järgmistel aegadel:

Peale 3. tundi: I – IV klassid
Peale 4. tundi: V – VII klassid
Peale 5. tundi: VIII – XII klassid

Lisaks koolilõunale saavad õpilased soovi korral pikapäevarühmas süüa. Selleks tuleb esitada õppeaasta alguses vanema taotlus. Vastavalt Kuusalu vallavalitsuse korraldusele nr  805 06.detsembrist 2019 on alates 1. jaanuarist 2020 järgmised toidukulu maksumused:

• oode 1,00 eurot
  • õpilaskodu hommikusöök 0,80 eurot
  • õpilaskodu lõunasöök 1,50 eurot
  • õpilaskodu õhtusöök 0,70 eurot
  • koolilõuna 1,00 eurot

Arveldamine toimub Kuusalu Vallavalitsuse arvete alusel.