Reedel, 19. novembril sõlmivad 6. klassi õpilased kokkuleppe, kus nad kohustuvad mitte suitsetama ega kasutama teisi tubakatooteid selle õppeaasta lõpuni. Igale lepingule kirjutab tugiisikuna alla üks 11. klassi õpilane, kes on toeks ja abiks nooremale koolikaaslasele. Umeast tuleb reedel siia lepingut allkirjastama ka idee autor, „Tobaksfri Duo” projekti algataja Ywonne Wiklund. Lepingu kinnitab ka lapsevanem ja kooli esindajana Anu Ukkivi.
Tegemist on eelmisel aastal alustatud projektiga, kus 5. klassi õpilase lepingule kirjutas tugiisikuna alla üks abiturient, kes ise oli suitsuvaba. Leping sõlmitakse üheks kooliaastaks, soovi korral saab seda uuel õppeaastal pikendada. Kui õpilane rikub lepingut, katkeb see automaatselt. Projekti toetavad veel Kuusalu vald ja Kuusalu Lastekaitse Selts.