Pühapäeval 6. juunil peeti Viljandi uuel renoveeritud staadionil TV 10 olümpiastarti viimane Vabariiklik üksikalade etapp. Väga hästi esinesid kõik seitse kergejõustiklast, kes jõudsid kümne parema hulka. Eliisabet Velplerile kuulus TN rühma 600 m jooksus ajaga 1.54,3 II koht. Brain Petersile andis uus 14-15-a. poiste 1000 m kooli rekordaeg 2.52,0 tihedas lõpuheitluses PV rühmas III koha. Võitjale kaotas Brain 0,1 sekundiga. Kettaheites parandas Lauri Vunk oma isiklikku rekordit 5 meetriga ja sai 4. koha tulemusega 39.40. Kaks kuuendat kohta saavutas TV rühmas Dagne - Markiine Kotkas, vastavalt palliviskes 53.39 ja kettaheites 26.48. Kuuendaks jooksis end ka PN rühma 1000 m jooksus Marko Laanemets ajaga 3.21,3. Kaheksas koht kuulus PV rühma kuulitõukes Meelis Skeberile tulemusega 11.16 ning Madis Maidle oli PN rühma palliviskes 52.88-ga üheksas. Seda, et kõik andsid oma parima näitab seegi fakt, et kõik need tulemused on sportlaste isiklikud rekordid. Võistkondlikult käib tihe rebimine Valga, Jõgeva ja Elva koolidega. Ees ootab 16. - 17. juunil Võrus mitmevõistluse finaal.