Kolmapäeval, 16. detsembril külastas meie kooli Kunda linnavalitsuse ja Kunda Ühisgümnaasiumi delegatsioon. Külas käisid Allar Aron (linnapea), Monika Mägipõld (haridus- ja kultuurinõunik), Maksim Butšenkov (spordikeskuse juhataja), Olev Lipp (direktor), Meelike Abroi (õppealajuhataja), Lea Metsis (psühholoog) ja Enna Laanemets (huvijuht). Külalistele näidati koolimaja ja spordihoonet, õuesõppe klasse, staadionit, ajaloo- ja loodusväärtuste rada, seiklusrada ja mänguväljakuid. Pärast istuti ühises kohvilauas, kus meie kooli poolt osalesid Vello Sats, Aili Kontus, Maire Kuuse, Astrid Rõuk ja Saima Kallionsivu. Koos vahetati töökogemusi ja mõtiskleti edasise võimaliku koostöö üle. Kohtumisele pani meeleoluka punkti Lea Metsise eestvõtmisel ja kitarri saatel ühiselt lauldud „Stille Nacht, heilige Nacht“. Külaskäiku jäävad hea tundega meenutama külaliste tervitused ja ilusad jõulusoovid kogu kooliperele.