Algklassiõpetaja Kaire Truus osales reedel, 13. jaanuaril Tallinna Lauluväljakul üldhariduse tunnustussüsteemi „Eestimaa õpib ja tänab“ pidulikul tänuüritusel, kuhu olid kutsutud kõik esitatud kandidaadid üle Eesti. Kaire sai tunnustuse valdkonnas „Õppija arengu toetaja 2011“.
Tunnustussüsteem „Eestimaa õpib ja tänab“ rajati 2010. aastal, meie koolist pälvis siis Harjumaa laureaadina tunnustuse direktor Vello Sats. Tunnustussüsteemiga tahetakse esile tõsta neid õppija arengu toetajaid, kelle tegevused paistavad silma ning avaldavad mõju nii oma lähikonnas, maakonnas kui ka Eesti ühiskonnas. Tunnustussüsteemile said 2011. aasta sügisel esitada kandidaate kõik Eestimaa inimesed. Sel korral märgati ja tõsteti esile üle Eesti 230 inimest ja töörühma, kelle hulgast valisid regionaalsed komisjonid oma parimad, et esitada nad omakorda üleriigilisele komisjonile.
Kool tänab kõiki märkajaid ja õnnitleb Kairet saadud tunnustuse puhul.