Reedel, 3.02.12 kell 14.00 algab Kuusalu Keskkooli lugemissaalis B-kategooria mootorsõidukijuhi koolitus. Koolitust viib läbi Niguliste Autokool. Kursusega saavad liituda need, kes on vähemalt  15,5 aastat vanad. Teooriakursuse tasu 120 eurot ja sõidutunni hind on 18 eurot. Riikliku õppekava järgi on 21 kohustuslikku tundi. Teooriakursus on soovitav ära teha kohe, kuid sõidutunnid võib jaotada pikemale perioodile. Kui on alustatud õpinguid autokoolis, siis saab koos juhendajaga (ema või isa näiteks) harjutada sõitu praktika saamise eesmärgil. Mida rohkem sõidutunde on sõidetud koos õpetaja või juhendajaga enne iseseisvalt sõitma hakkamist, seda väiksem on hiljem oht õnnetusse sattuda. Juhenditusajal on soovitav ka võimaluse korral sõidutundidest osa võtta.
Kursusele saab registreeruda täites registreerimisankeedi Niguliste Autokooli kodulehel:    www.nigulisteautokool.ee
Lahtrisse  „Soovitav õpe“ märkige „B Kuusalu“.

Ette tänades,
Heli Ainjärv