10. mail toimus 5.-12. klasside õpilaste kevadkontsert. I osas esinesid õpilased meie huviringidest: lastekoor  ja noortekoor ning poisteansambel Taavi Esko juhendamisel, rahvatantsurühmad Eelika Krasmuse ja Krista Kuke juhendamisel ning Ode Pürg (juhendaja Niina Esko). Vaheajal kutsuti kõiki käsitöönäitusele, kus õpetaja Eve Rada pakkus 10. klassi kodunduse õpilaste valmistatud suupisteid.
Kontserdi II osa oli pühendatud laste omaloomingule. Näidendiga esinesid 6b klassi õpilased, oma tantsukavad esitasid 5a, 6b, 8a ja 11a klasside õpilased. Direktor Vello Sats tänas ringijuhte, lapsi ja nende vanemaid. Meie rikkus on andekad lapsed. Üle poolte neist õpivad hästi ja väga hästi, rohkem kui kolmveerand õpilastest osalevad huviringides. Ilusat kevadet ja kuuma suve soovis huvijuht Saima Kallionsivu. Pilte kontserdist ja kevadnäitusest saab vaadata meie pildigaleriis.