Maakondlikul eesti keele olümpiaadil sai Emilia Valgiste (7b klass) II koha, Anne Grethe Tuisk (12b klass) III koha. Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje Vaard ja Riina Jalakas.
Eesti Vabariigi 95. aastapäeva aktused toimuvad 22.02 järgmiselt:
2. tund: V – VIII klassid
3. tund: IX – XII klassid
4. ja 5. tund: I – IV klassid
19. veebruaril toimuvad AHHAA! etendused VI-X klassidele vastavalt 4., 5. ja 6. tunni ajal.
Kool on registreeritud rahvusvahelises mängus World Education Games. 6. märtsil toimub ülemaailmne World Maths Day 2013, kus saavad osaleda registreeritud võistlejad. Mängu koordineerib V.Abel.
Astrid Rõuk ei viibi koolis 20. veebruari hommikupoolikul seoses alaealiste komisjoni tööga.
Seoses õpetajate Anu Ukkivi ja Kai Petersoni viibimisega Fagerstas on sel nädalal tunniplaanis muudatused. Klassijuhataja kohuseid täidab V b klassis Pille Pürg, VI b klassis Margit Krönström.
25. veebruaril toimub XII klasside eesti keele riigieksami proovieksam.
Aili Kontus viibib N, 21. veebruaril alates kell 13.00 SA Innoves riigieksamialasel täiendkoolitusel.
Viive Abel ja Vello Sats viibivad N, 21. veebruaril AS Tiigrihüpe aastakonverentsil.
Viive Abel viibib 25. - 26. veebruaril Brüsselis ITEC projekti koolitusel.