Täna tähistatakse meie koolis Eesti Vabariigi 95. aastapäeva. Pidupäevaaktused toimusid kolmes vanuseastmes. Tore oli vaadata aulasse kogunevaid pidupäevale kohaselt riides noori. Iga aktuse alguses lauldi ühiselt Eesti Vabariigi hümni. Kesk- ja vanemas kooliastmes esinesid lauljad, rahvatantsijad ning Kristiina Rebane (XII b klass) esitas Betti Alveri luuletuse „Tuulelapsed“.  Aktused lõppesid ühise lauluga „Eesti lipp“. Algklasside õpilased andsid tunnise meeleoluka kontserdi, mida alustas mudilaskoor kolme lauluga ja millele järgnesid klasside etteasted. Direktor Vello Sats mõtiskles oma pidupäevakõnes teemal „väike riik on hea!“ ja tõi välja põhjused, miks meie väikeses riigis on hea elada. Uhkelt kõlas üleskutse anda oma panus selleks, et meie Eesti leiaks oma kuulsuse kui üks maailma haritumaid riike. Pilte aktuselt saab vaadata pildigaleriis.

Koolipäeva lõppedes on kõik koolitöötajad kutsutud pidupäeva koosviibimisele kooli sööklasse. Õnnitleme kõiki õpilasi, koolitöötajaid ja lapsevanemaid Eesti Vabariigi 95. aastapäeval!