1. Maakondlikul eesti keele olümpiaadil saavutasid õpilased järgmised hinnalised kohad: Karin Randmaa (VIIa klass) IV  koht, Triinu Parve (Xb klass) III koht, Liisa Hallika (XII klass) IV koht. Õpetajad  Riina Jalakas ja Sirje Päll
2. R, 31. jaanuaril on lühendatud tunnid. Koolibussid (välja arvatud Kostivere buss) väljuvad kell 12.50. Kostivere bussi kasutavad õpilased viibivad bussi minekuni geograafiaklassis.
3. K, 12. veebruaril alates kella 9.00-st toimub koostöös RMK-ga VII klasside õppekäik Aegviitu.
4. T, 28. jaanuaril kell 17.30 toimub IX b klassi lastevanemate koosolek.
5. Kooliõde Natalja Skipitiene soovitab õpilastel tervise huvides mitte kanda koolis pehme põhjaga susse.
6. R, 31. jaanuaril algusega kell 9.30 toimub VII-XII klasside õpilastele kontsert „Rõõm muusikast“ aulas. Pileti hind 1 euro.
7. Saima Kallionsivu viibib T, 28. jaanuaril huvijuhtide nõupidamisel.
8. Viive Abel viibib N, 30 jaanuaril koolitusel.
9. Aili Kontus viibib 31. jaanuarist 7. veebruarini puhkusel.