25. märtsil 2014 algusega kell 10.45 toimub Kuusalu Keskkoolis noorte infopäev "Püüa Päeva!" teemal "Tänane noor homsel tööturul".  Noorte infopäev "Püüa Päeva!" on Ida-Harju Rajaleidja keskuse traditsiooniline sündmus, mille eesmärgiks on avardada gümnaasiumiõpilaste maailmapilti toetamaks nende karjäärivalikuid. 2014. aasta Püüa Päeva! on järjekorras juba üheksas ja korraldatakse koostöös Kuusalu Keskkooliga. Päev jaguneb kaheks osaks, millest esimene saab sisustatud põnevate loengutega, teine kuulub aga Elavale Raamatukogule, mis annab noortele võimaluse uurida oma kandi aktiivsete ja ettevõtlike persoonide käekäigu kohta. Osalema on kutsutud kuni 200 gümnaasiumiõpilast Ida-Harjumaa koolidest.