1. Tänu õpetaja Erna Laanperele õpilase hea ettevalmistamise eest maakondlikuks matemaatikaolümpiaadiks. (Ako Randmaa V b saavutas IV-V koha.)
2. Tänu õpetaja Raivo Kontusele õpilaste hea ettevalmistamise eest maakondlikuks füüsikaolümpiaadiks. (Andree Horm saavutas I koha X klasside arvestuses, Dagne Markiine Kotkas IV koha XI klasside arvestuses, Tarmo Tambur I koha ja Tõnis Rahu II koha XII klasside arvestuses.)
3. Tänu õpetaja Eve Sarapile kui loodusainete nädala peaorganisaatorile ja paljude põnevate ürituste korraldajale. Tänu õpetajatele Ene Uibole, Jüri Rebasele ja Raivo Kontusele abi eest loodusainete nädala läbiviimisel.
4. III veerandi lõpetamisest:
Veerandihinded panna välja K, 12. märtsil kell 15.00.
R, 14. märtsil toimuvad I – IV klasside õpilastele 1. – 4. tunni ajal emakeelepäeva töötoad.
Veerandilõpu aktused toimuvad R, 14. märtsil järgmiselt:
3. tund IX – XII klassid
4. tund V – VIII klassid
5. tund I – IV klassid
Klassid teevad kokkuvõtte veerandist (õppimine ja käitumine) klassijuhatajatunnis, mis toimub R, 14. märtsil kuuenda tunni ajal.
5. E, 17. märtsil toimub lugemissaalis tööplaanijärgne koolitus õpetajatele.
6. E, 10. märtsil algusega kell 18.00 toimub lugemissaalis kooli hoolekogu koosolek.
7. N, 13. märtsil 7. ja 8. tunni ajal toimub tantsupäev.
8. T, 25 märtsil toimub meie koolis piirkondlik karjääripäev „Püüa päeva“.
NB! Tähelepanu! Suusad tuleb koju viia, samuti tuleb koolivaheajaks koju viia garderoobist spordikotid.