Käesoleva õppeaasta klassidevahelise mälumängu „Kuldne Rihukas“ viisid läbi direktor Vello Sats ja õppealajuhataja Aili Kontus. Toimus neli vooru, traditsiooniliselt iga õppeveerandi viimasel kolmapäeval. Osa võtsid V – XII klasside neljaliikmelised võistkonnad. Küsimusi oli kõikidest eluvaldkondadest, vaid kolmas voor oli pühendatud puhtalt spordile, eelkõige küsiti olümpiateemalisi küsimusi. Põnevust ja pinget jätkus igasse vooru, kuni turniiri lõpuni – noorema vanuseastme kolmas koht tuli selgitada koguni lisaküsimusega.
Auhinnavalikus on Ülemiste Keskuse kinkekaardid, direktsiooni valmistatud lõunasöök, ekskursioon koolipäeva raames ja vaba päev koolist. Autasustamine toimub viimasel koolipäeval, 5. juunil.
Täname kõiki võistlejaid, õnnitleme võitjaid ja kohtumiseni järgmisel õppeaastal!

Attachments
Rihukas-Protokoll.xls [44.5Kb]