Neljapäeva, 29. mai õhtul olid käesoleva õppeaasta edukamad maakondlikel aineolümpiaadidel osalenud õpilased koos vanematega palutud direktori vastuvõtule.
Esmalt esinesid tervituseks meie kooli laulupoisid. Seejärel pidas kõne direktor Vello Sats. Ta tänas õpilasi ja nende vanemaid ning tõi välja õpilaste oskuse teistmoodi mõelda – just seda läheb olümpiaadidel vaja. Ta meenutas ka kooli lipukirja „Tarkus on kallim kui kuld“ – teadmised on suur väärtus, mida ei saa osta, mis on aga inimese eduka elu aluseks.
Edasi autasustasid direktor ja õppealajuhataja Aili Kontus õpilasi mälestustaldrikuga, millele on kirjutatud õpilase käesoleva õppeaasta saavutus.
Meie parimad käesoleva õppeaasta maakondlikel olümpiaadidel on:
Hugo Arrak (III b klass), Jaak Priilinn (III b klass) ja Rauno Püü (III a klass) – I koht õpioskuste olümpiaadil;
Ako Randmaa (V b klass) – I koht bioloogiaolümpiaadil;
Georg Kuusk (VII a klass) – I koht bioloogiaolümpiaadil;
Andree Horm (X b klass) – I koht füüsikaolümpiaadil ja keemiaolümpiaadil ning III koht geograafiaolümpiaadil;
Jaanika Üprus (X b klass) – I koht inglise keele olümpiaadil;
Tarmo Tambur (XII klass) – I koht füüsikaolümpiaadil;
Tõnis Rahu (XII klass) – II koht füüsikaolümpiaadil;
Triinu Parve (X b klass) – III koht eesti keele olümpiaadil;
Elena Borissov (XI klass) – III koht matemaatikaolümpiaadil;
Kris Oliver Maiberg (XI klass) – III koht geograafiaolümpiaadil.

Kõiki vanemaid tänati tänukirja ja raamatuga. Õhtu lõpuks paluti kõik kohalolijad ühisesse kohvilauda.
Palju õnne meie tublidele olümpiaadivõitlejatele ja nende vanematele! Vaata pilte galeriist.