1. Reedel, 28. novembril lõpeb esimene trimester.
2. Käes on pime aeg: palun kontrollida helkurite olemasolu!
3. Meenutuseks õpilastele: internaadiossa tundi minekuks oodatakse õpetajat all fuajees.
4. E, 17. novembril kell 14.00 toimub koosolek teemal „Kunstmurukattega jalgpalli harjutusväljaku rajamine“.
5. E, 17. novembril kell 15.00 toimub Tervisenõukogu tööd arutav koosolek.
6. K, 26. novembril toimub matemaatikanädala raames 2.-3. tunni ajal koolisisene matemaatikaolümpiaad, kus osalevad valitud õpilased.
7. K, 26. novembril toimub 6.-8. tunni ajal IX-XII klasside kõnevõistlus. Osa võtab igast klassist vähemalt üks õpilane, soovi korral ka rohkem. Ülejäänud õpilased on publikuks.
8. Järgmisel nädalal toimub põhikooliõpilastele bussikoolitus.
9. T, 18. novembril on Kuusalu Kinokohvikus kell 14.00 väliseestlust puudutavate filmide seanss.
10. T, 18. novembril toimub ajalooringi väljasõit.
11. Tunniplaanid on nüüd olemas ka eKoolis.
12. K, 19. novembril 8. tunni ajal toimub arvutiklassis koolitus XI klassi uurimistööde juhendajatele.
13. Direktor Vello Sats on 19. novembrist kuni 1. detsembrini puhkusel.
14. Kooliõde Natalja Skipitiene on R, 21. novembril koolitusel.