1. Tänu õpetajatele põneva algklasside karnevali ettevalmistamise ja läbiviimise eest
2. Kolga Muuseum ootab külla – eksponeeritakse materjali, mis puudutab meie valla elanike väljarännet, muuhulgas Sulevi ja Salme küladesse. Palun külastage!
3. E, 1. detsembril on koolis advendihommik.
Esimese tunni ajal toimub aulas kontsert VIII – XII klasside õpilastele. Teise tunni alguses kuulame kooliraadiost advenditervitust.
4. R, 28. novembril toimub bussikoolitus, aineõpetaja on koos klassiga.
5. Esimese trimestri lõpetamisest:
- Trimestrihinded panna välja R, 28. novembriks kella 14.00-ks.
- Klassijuhatajad esitavad õppealajuhatajale trimestri kokkuvõte E, 1. detsembril kella 12.00-ks.
- Õppenõukogu koosolek toimub T, 2. detsembril algusega kell 14.00 lugemissaalis.
- Koolibussid väljuvad T, 2. detsembril kooli juurest kell 14.00.  (Kui mõne bussi kohta selgub muu info, siis sellest teatatakse täiendavalt.)
6. K, 3. detsembril toimub eelmise õppeaasta „Kuldse Rihuka“ preemiasõit IX b ja XII klasside võistkondadele (kummastki klassist neli õpilast).
7. K, 26. novembril osalevad meie kooli XI ja XII klasside võistkonnad piirkondlikus gümnaasiumiõpilaste mälumängus Viimsis. Õpilasi  saadab õp. Merja Rumm.
8. Eelinfo: 18. detsembril toimuva aastalõpupeo teema on „Su nägu kõlab tuttavalt.“
9.  Aili Kontus viibib K, 26. novembril alates kella 9.00-st koolitusel. Teda asendab huvijuht Saima Kallionsivu.

Juhtkond